• Fotosúťaž Svetielko

• Neváhajte sa zapojiť do našej fotosúťaže a zašlite nám do 20.1.2024 fotku toho, čo je pre vás v živote svetielkom, na ktoré sa najviac tešíte na Vianoce. Výhercov čakajú pekné ceny!

• MIKULÁŠ v MŠ VÝCHODNÁ

• Tento rok opäť potešil Mikuláš detičky z materskej školy na Východnej ulici sladkými darčekmi. Mikulášovi a anjelikovi zaspievali, zarecitovali a dokonca mu darovali aj vymaľované obrázky Mikuláša.

• ZDOBENIE STROMČEKA 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ZDOBENIE STROMČEKA 2023.

ZDOBENIE STROMČEKA VO VIANOČNOM LESE

Aj tento rok sa deti z CVČ zapojili do zdobenia stromčeka na Štúrovom námestí, aby vám spríjemnili vianočný čas.

Ozdoby si pracne na krúžku Výtvarka vyrábali samé. Každá jedna je preto originálna, iná a nesie v sebe rukopis detského autora o jeho vlastnej predstave o vianočnej ozdobe z prírodných materiálov, ktorá má potešiť okoloidúcich.

Tvorenie, ale aj zdobenie, deti veľmi bavilo a my sme radi, že mesto Trenčín túto krásnu aktivitu organizuje už ako tradíciu. Deti z Trenčína a okolia tak majú možnosť podieľať sa tiež na výzdobe mesta a jeho vianočnej atmosfére.

Misia ,,Zdobenie stromčeka" bola tak splnená. Ako dokumentuje aj dielo našej žiačky na fotke.

Deti z CVČ prajú mestu Veselé Vianoce!

• Adventné tvorenie

• Adventné tvorenie v CVČ s OZ Kolotoč dopadlo super!

Včera si u nás deti spolu s rodičmi vytvorili takéto krásne vence, ktoré môže zdobiť už prvá adventná sviečka.

• Vyhodnotenie fotosúťaže Farby jesene

• Vo fotosúťaži Farby jesene boli tento rok ocenení títo súťažiaci:

1. Eva Maximova Michalková

2. Samuel Fisher

3. Viktória Holčeková

Ceny si súťažiaci môžu prísť prevziať v priebehu budúceho týždňa k nám do CVČ každý pracovný deň od 8:00 do 15:30.

• Úspech našej žiačky na regionálnej výtvarnej súťaži

• Deti zo záujmového útvaru Výtvarka pod vedením Miroslavy Šujakovej sa zapojili do regionálnej výtvarnej súťaže ,,Príroda životné prostredie a deti" organizovanou Trenčianskym osvetovým strediskom v Trenčíne Za kultúrou s TNOS.

Do súťaže sa zapojilo 484 talentovaných detí a medzi víťaznými prácami ocenili aj prácu našej žiačky Dorotky Šumichrastovej - Lietajúci drak. Veľmi sa z toho tešíme a Dorotke ešte raz gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov, chuti a radosti z tvorenia.

Výstava prác z tejto súťaže ešte stále prebieha v priestoroch ZUŠ Karola Pádivého do 3. decembra. Môžete si pozrieť práce aj ďalších dvoch našich žiačok Ley Mišurovej, Dorotky Kováčovej a iných šikovných detí z okresov Trenčín, Bánovce nad Bebravou a Nového mesta nad Váhom.

Fotky si môžete pozrieť tu a tu tiež.

• Halloweenska párty s CVČ

• Piatok 27.10. v CVČ patril strašidlám a iným desivostiam. Kto sa nebál, mohol sa prísť vyblázniť na halloweensku párty. Deti si užili rôzne aktivity: - maľovanie na tvár, súťaž o najlepšiu masku, tanečné animácie alebo fotokútik. Pre tvorivé dušičky boli tiež pripravené dielničky na halloweensku tému. Párty ukončila tombola a diskotéka. Tešíme sa, že deti sa s nami super zabavili. Boli strašne úžasné!

Radi by sme poďakovali aj dobrovoľníčkam za pomoc. Veríme, že budúci rok sa uvidíme opäť! Fotoalbum si môžete pozrieť tu

• Halloweenska párty plná!

• Halloweenska párty sa nám zaplnila do posledného voľného miesta. Prosíme rodičov, aby už ďalšie prihlášky neposielali! Tešíme sa na Vás v piatok 27.10.2023 o šestnástej.

• Halloweenska párty

• Príď sa s nami zabaviť pred prázdninami, ak sa nebojíš!

Čaká na teba prehliadka vašich strašidelných kostýmov (najlepšie a originálne odmeníme), dielničky so Sylviou, fotokútik a kadečo iné, prekvapivo desivé.

Svoju účasť nezabudni nahlásiť CVČ telefonicky alebo emailom.

Vstupné je dobrovoľné

• Oznam

• prosíme rodičov, aby rešpektovali zákaz parkovania v areáli školy ZŠ Východná. Platí aj na samotný vstup autom do areálu školy.

• Baletky

• Hľadáme ešte nadšenkyne baletu do nášho krúžku - neváhajte sa prihlásiť, máme krásnu choreografiu, budeme sa na vás tešiť!

• Montessori klub

• Ešte stále máme voľné miesta v Montessori klube.

V prípade záujmu nám pošlite vyplnenú prihlášku na cvctn@cvctn.sk alebo frankovicova@cvctn.sk