• Biologická olympiáda kategória C

• Dňa 13.2.2024 sa uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády v priestoroch CVČ Východná 9. Do súťaže sa zapojilo 10 škôl s počtom žiakov 20. Olympiáda bola rozdelená do dvoch kategórií: Teoreticko - praktická časť a Projektová časť.

Výsledková listina je uverejnená v systéme EduPage.

Gratulujeme všetkým výhercom a postupujúcim do KK kola prajeme veľa šťastia! :)

• Dielničky pre deti a rodičov

• Milí rodičia, nakoľko máme veľký záujem o dielničky s rodičmi, pridali sme ešte jeden termín na spoločné tvorenie - UTOROK 17.00-18.00 hod.

Prihlášky nájdete na TU  - info 0911 86 007

• JARNÝ TÁBOR

• Ešte máme voľné miesta !!!

Pridajte sa k nám - čaká vás Trenčiansky hrad, výstava Jozefa Ladu, vytvoríte si vlastné ilustrácie, pozriete si v kine film: Nerozlučná dvojica, prejdete sa pešo cez Brezinu do CVČ, v knižnici M. Rešetku pre vás pripravili zážitkové čítanie a v Galérkove tvorivé dielničky. Piatok patrí Laser aréne a vyhodnoteniu celého týždňa s odmenami.

Samozrejme nebudú chýbať hry, súťaže a smiech

Tak neváhajte, zažite s nami týždeň plný zábavy!

• Máme voľné miesta!

• Máme voľné miesta na krúžkoch:

- angličtina pre deti od 7 do 9 rokov (štvrtok 15:00-16:00)

- angličtina pre deti od 10 rokov (streda 15:00-16:00)

- yoga pre dospelých (utorok 18:00-19:00 a štvrtok 17:30-18:30)

- spisovateľ/novinár (pondelok 15:00-16:30)

V prípade záujmu nás kontaktujte!

• Vyhodnotenie súťaže Tvorivý zápisník

• V tomto roku sa nám zapojilo 7 veľmi šikovných detí so svojimi zážitkami s ciest spracovaných netradičným spôsobom. Výber výhercov bol veľmi ťažký, preto sme si na pomoc zavolali aj deti so spisovateľského krúžku, ktoré nám pomohli. Napokon sme sa zhodli na takomto umiestnení:

1. Zuzana Jendrušová

2. Zoja Martonová

3. Emma Striežencová

Všetky zápisníky vraciame, takže víťazi, ale aj ak ste neboli ocenení, môžete si prísť prevziať zápisník (a cenu) k nám do CVČ v hociktorý pracovný deň od 8:00 do 17:30. Fotky zo súťaže nájdete tu

• Okresné kolo Dejepisnej olympiády

• V pondelok sa na ZŠ Veľkomoravská uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády pre 2.stupeň ZŠ. Gratulujeme postupujúcim a držíme palce v krajskom kole.
            Výsledky budú uverejnené v systéme Edupage.
          • Okresné kolo Matematickej olympiády

• Okresné kolo matematickej olympiády sa konalo 24.1.2024 v priestoroch ZŠ Kubranská v Trenčíne. Do súťaže sa zapojilo 10 škôl s počtom 36 žiakov v kat. Z5 a 7 škôl s počtom žiakov 15 v kat. Z9.

Výsledková listina je uverejnená v systéme EduPage a aj na našej stránke OLYMPIÁDY.

Gratulujeme všetkým výhercom a postupujúcim do KK želáme veľa šťastia.

• Platby za krúžky 2.polrok

• Chceli by sme upozorniť zákonných zástupcov, aby nezabudli uskutočniť platby za krúžky aj na druhý polrok. Informácie k platbám nájdete aj na našej stránke.

• Uvoľnili sa nám miesta na krúžky:

• Rozhýb sa- STREDA- 15:00-16:00

Gymnastika 10 r. a viac – STREDA – 14:00-15:00

Gymnastika 6-7 r. – UTOROK – 15:30-16:30

V prípade záujmu ďalšie informácie emailom na: bobalik@cvctn.sk

• Denný jarný tábor - Info

• V pondelok dňa 22.januára spustíme prihlasovanie do detského jarného tábora pre deti od 7-12 rokov. Prihlásiť sa môžete online mailom vyplnením prihlášky, ktorú uverejníme v deň spustenia prihlasovania o 9.00.

• Súťaž Mladých chovateľov

• Podobne ako aj minulý rok, aj teraz naše CVČ usporadúva súťaž pre malých nadšencov chovu rôznych zvierat - možno aj budúcich chovateľov, veterinárov, zootechnikov, pracovníkov v pet-shopoch, zoologických záhradách či útulkoch, odborníkov na správanie a tréning zvierat a podobne. Pozorujte svoje zvieratko doma, napíšte nám o ňom prehľad všetkých vašich pozorovaní, zmerajte si sily so svojimi rovesníkmi vo vedomostnom i poznávacom teste a porozprávajte nám o svojich chovateľských skúsenostiach na pohovore. Tešíme sa na Vás! Prihlášku ako aj propozície nájdete tu.

• VÝTVARNÁ SÚŤAŽ HOR SA DO MAĽOVANIA HÔR!

• Pri príležitosti Medzinárodného dňa hôr spúšťame už tretíkrát súťaž Hor sa do maľovania hôr!

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte poukážku na nákup v  Möbelixe a vecné ceny z obchodíku Šikovnica v Južanke!

Viac informácii o pravidlách nájdete v sekcii Súťaže - súťaže pre školy na našej webovej stránke.

Autorkou obrázku použitom na plagáte je minuloročná súťažiaca Lucia Korenčíková- Tri Koruny

• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 17.1.2024 v priestoroch ZŠ Východná sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Víťazom gratulujeme a postupujúcim prajeme veľa šťastia v reprezentovaní na krajskom kole.

• Pracovná ponuka - upratovačka

• Na zastupovanie počas PN od 22.1 na jeden, prípadne dva mesiace hľadáme upratovačku na jednozmenný čas od 8:00-12:00.

Náplň práce: upratovanie kancelárií, sociálnych zariadení, spoločných priestorov a dopĺňanie hygienických potrieb.

Ponúkaná odmena: 5,50€/hod.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom: sarinova.cvctn@gmail.com