• Profil CVČ

• Každý z nás túži po chvíli, keď môže dať bokom povinnosti a robiť konečne to, čo je mu príjemné.

Aj naše deti túžia využiť svoj voľný čas tak, aby boli spokojné. A tak hľadajú rôzne možnosti, kde by svojimi aktivitami uspokojili svoju dušu.

Každý z nás je iný. Jedného baví šport, druhého divadlo, tretí rád stavia modely lodí, štvrtý vyhľadáva spoločnosť. Kto si chce zmerať sily, má možnosť zúčastniť sa rôznych olympiád – vedomostných, umeleckých i zabodovať na športových súťažiach.

CVČ ponúka všetky možnosti využitia už od 5 rokov až donekonečna.

V našom centre voľného času si môže prísť každý na svoje, máme tu množstvo krúžkov, pripravujeme zaujímavé príležitostné akcie, prázdninové činnosti, športové podujatia, ktorých sa zúčastňujú nielen deti, ale aj ich rodičia.

Sú tu skvelí odborníci, ktorí svoj voľný čas venujú nielen deťom, ale aj dospelým a snažia sa ich podchytiť pri ich aktivitách a rozvíjať ich vedomosti
          a zručnosti.

Veľmi nás teší, keď sa akcia vydarí, keď k nám zavíta nový člen, keď niekto príde a poďakuje, že sa mu to páčilo a príde znova.

Vtedy zistíme, že naša práca nie je zbytočná.