• VÝTVARNÁ SÚŤAŽ HOR SA DO MAĽOVANIA HÔR!

• Pri príležitosti Medzinárodného dňa hôr spúšťame už tretíkrát súťaž Hor sa do maľovania hôr!

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte poukážku na nákup v  Möbelixe a vecné ceny z obchodíku Šikovnica v Južanke!

Viac informácii o pravidlách nájdete v sekcii Súťaže - súťaže pre školy na našej webovej stránke.

Autorkou obrázku použitom na plagáte je minuloročná súťažiaca Lucia Korenčíková- Tri Koruny

• Zbierka pre útulok

•

Centrum voľného času v Trenčíne zrealizovalo zbierku, ktorá bola adresovaná psíkom z útulku v Trenčíne. Deti z chovateľského krúžku vyrobili hračky a do zbierky prispeli aj pani vychovávateľky z ŠKD ZŠ Východná 9 Trenčín. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli psíkom.

#utulok

• Stánok CVČ na vianočných trhoch

• Zajtra teda 14.12 nás môžete prísť pozrieť a podporiť na vianočných trhoch. Deti z krúžkov mladý chovateľ, keramika, výtvarka a sylvyart si pre Vás pripravili rôzne výrobky. Budeme tam v čase od 10:00 - 18:00. Tešíme sa na Vás :)

• MIKULÁŠ v MŠ VÝCHODNÁ

• Tento rok opäť potešil Mikuláš detičky z materskej školy na Východnej ulici sladkými darčekmi. Mikulášovi a anjelikovi zaspievali, zarecitovali a dokonca mu darovali aj vymaľované obrázky Mikuláša.

• ZDOBENIE STROMČEKA 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ZDOBENIE STROMČEKA 2023.

ZDOBENIE STROMČEKA VO VIANOČNOM LESE

Aj tento rok sa deti z CVČ zapojili do zdobenia stromčeka na Štúrovom námestí, aby vám spríjemnili vianočný čas.

Ozdoby si pracne na krúžku Výtvarka vyrábali samé. Každá jedna je preto originálna, iná a nesie v sebe rukopis detského autora o jeho vlastnej predstave o vianočnej ozdobe z prírodných materiálov, ktorá má potešiť okoloidúcich.

Tvorenie, ale aj zdobenie, deti veľmi bavilo a my sme radi, že mesto Trenčín túto krásnu aktivitu organizuje už ako tradíciu. Deti z Trenčína a okolia tak majú možnosť podieľať sa tiež na výzdobe mesta a jeho vianočnej atmosfére.

Misia ,,Zdobenie stromčeka" bola tak splnená. Ako dokumentuje aj dielo našej žiačky na fotke.

Deti z CVČ prajú mestu Veselé Vianoce!