• Posledná možnosť

• Na tieto krúžky máte poslednú možnosť sa prihlásiť:

- angličtina

- baletky

- divadelný

- fresas

- hýb sa v rytme

- kynologický

- mladý chovateľ

- mladý prírodovedec

- rozmarínček

- spisovateľ/novinár

- športová príprava

- tanec so šabľou

- výtvarka

- yoga

• Výtvarka 2022/2023 - Fotky

• Takto prebiehali hodiny Výtvarky u nás minulý školský rok.🙃 Fotoalbum tu

Deti si rozvíjali tvorivosť, zmyslové vnímanie, estetické cítenie či neverbálnu(ale aj verbálnu😃) komunikáciu. Spoznávali výtvarné techniky a oboznamovali sa s výtvarným umením.

Na konci školského roka ste mali možnosť vidieť výber z ich prác na výstave v OC Laugaricio. 🖼

➡️ Minuloroční výtvarníci si môžu prísť pre svoje práce prvý októbrový týždeň, najlepšie po dohovore s vedúcou krúžku Mgr. Miroslavou Šujakovou (sujakova@cvctn.sk, 0911 886 007)

🙋 Ak Vaše dieťa baví tvoriť, nestačí mu výtvarná v škole, chcelo by si zlepšovať zručnosti a rozvíjať kreativitu, neváhajte ho prihlásiť.

• Ponuka nových krúžkov

• Tento šk.rok otvárame nové krúžky:

- Divadelný

- Hýb sa v rytme

- Parkour

- Spisovateľ/novinár

- Tanec so šabľou

- Interkros

- Kynologický a Prírodovedec - ostáva ešte zopár voľných miest tak neváhajte a pošite nám prihlášku! :)

• OZNAM K PRIHLASOVANIU DETÍ

• 1. ak posielate prihlášku elektronicky: Vaše dieťa je prihlásené na krúžok, ak mu príde potvrdzujúci email so slovami ,,Vaše dieťa je prijaté" na krúžok

2. ak prihlášku vhodíte do schránky: píšeme email len v prípade, že krúžok je už obsadený, inak je dieťa prijaté

3. ak osobne: naši pedagógovia Vás zaevidujú na mieste, prípadne informujú o aktuálnom stave obsadenosti konkrétneho krúžku.

Prosíme rodičov o strpenie. Keďže kapacita krúžkov sa rýchlo plní a my priebežne uverejňujeme(na našej webovej stránke v sekcii Krúžky 2023/2024 a FB stránke) krúžky, ktoré sú už obsadené. Prosíme, na ne už prihlášky neposielajte.

Posledný septembrový týždeň bude každému rodičovi zaslaný email s bližšími informáciami o krúžku (niektoré krúžky sú rozdelené do skupín a niektoré sa vzhľadom o nízky záujem nemusia otvoriť). Krúžkovú činnosť začíname od 2. októbra. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na vás a vaše deti. :)