• Halloweenska párty plná!

• Halloweenska párty sa nám zaplnila do posledného voľného miesta. Prosíme rodičov, aby už ďalšie prihlášky neposielali! Tešíme sa na Vás v piatok 27.10.2023 o šestnástej.

• Halloweenska párty

• Príď sa s nami zabaviť pred prázdninami, ak sa nebojíš!

Čaká na teba prehliadka vašich strašidelných kostýmov (najlepšie a originálne odmeníme), dielničky so Sylviou, fotokútik a kadečo iné, prekvapivo desivé.

Svoju účasť nezabudni nahlásiť CVČ telefonicky alebo emailom.

Vstupné je dobrovoľné

• Oznam

• prosíme rodičov, aby rešpektovali zákaz parkovania v areáli školy ZŠ Východná. Platí aj na samotný vstup autom do areálu školy.

• Baletky

• Hľadáme ešte nadšenkyne baletu do nášho krúžku - neváhajte sa prihlásiť, máme krásnu choreografiu, budeme sa na vás tešiť!

• Montessori klub

• Ešte stále máme voľné miesta v Montessori klube.

V prípade záujmu nám pošlite vyplnenú prihlášku na cvctn@cvctn.sk alebo frankovicova@cvctn.sk

• Vyhodnotenie Fotosúťaže!

• Z fotosúťaže o najvtipnejšiu fotku domáceho zvieratka prebiehajúcej počas septembra už poznáme víťazov!

SuperZoo nám veľmi srdečne zasponzorovalo ceny pre umiestnených, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Tieto si výhercovia môžu prísť prevziať do CVČ tento týždeň od 8:00 do 15:30 hod. Najviac nás pobavili fotky:

1. od Anny Nosálovej so psíkom za volantom

2. od Roberta Hoštáka s mačkou pomocníčkou

3. od Martina Straku so zlodejským škrečkom

Viac fotiek zo súťaže si môžete pozrieť tu:

• DĽS Rozmarínček

• Hľadáme ešte ďalších záujemcov o slovenský folklór! V prípade záujmu nám pošlite vyplnenú prihlášku na cvctn@cvctn.sk

• Rádioelektronický krúžok

• Otvárame ďalší termín RÁDIOELEKTRONICKÉHO KRÚŽKU vo štvrtok od 16.00 do 18.00 hod.

V prípade záujmu nás kontaktujte na t. č. 0911 886 007, 0902 911 174

• Upozornenie!

• V dňoch 3.10.2023 a 4.10.2023 do 16:00 ešte môžete odovzdať posledné vzdelávacie poukazy osobne u nás v CVČ.