• ČAROVANIE Z HLINY

• - pre žiakov I. stupňa ZŠ (keramické dielne pri ZŠ)

od 1.3. do 31.5.2024

Výstava prác bude prebiehať v priestoroch ODA od 3.-17.6.2024

Propozicie_-_sutaz_detskej_keramiky_2024.docx

• O PUTOVNÝ POHÁR CVČ

• - celoročná súťaž pre žiakov ŠKD pri ZŠ

Školský rok sa rozbieha a my sme pre Vás pripravili už 4. ročník celoročnej súťaže  O putovný pohár CVČ,  zameranú na všestrannosť a tímovú spoluprácu triednych kolektívov v duchu fair play.

Každý mesiac zverejníme na našej web stránke novú súťažnú úlohu. Ak chcete súťažiť, musíte splniť všetky úlohy, za ktoré získate body. Najúspešnejší klub bude ten, ktorý vďaka tímovej spolupráci a kreativite dosiahne najvyšší počet bodov. Nezabudnite nám posielať fotky z vášho spoločného tvorenia.

od 1.10. 2023  do  31. 5. 2024

Prihlaska_O_putovny_pohar_CVC.docx

• Súťaž mladých chovateľov

• Termín:

do 31.1.2024 zaslať prihlášky na sucharova@cvctn.sk

do 30.3.2024 zaslať písomné práce na sucharova@cvctn.sk

Prihlaska_na_SMCH.pdf

PROPOZICIE_SMCH_2023-24.pdf

eduresized_Sutaz_MCH.png

Tematicke_okruhy_pre_studiumna_SMCH.docx

Oznam k 2. ročníku súťaže:

eduresized_harmonogram_SMCH.png

Pozvanka_2023_2024(2).docx

Oznam k 1. ročníku súťaže:

Hlavná časť súťaže (poznávačka plemien, test a obhajoby prác) sa bude konať 5.5.2023 od 8:00 do cca 13:00 v priestoroch CVČ Trenčín.

Zároveň s potešením oznamujeme spoluprácu na tejto súťaži so Super Zoo, ktoré nám sponzoruje ceny a poskytlo i člena do poroty. Tešíme sa v piatok na spoločné stretnutie!

Hlavné časti Centrom voľného času v Trenčíne vyhlásenej Súťaže Mladých chovateľov - čiže písomný test, poznávačka plemien a pohovor k obhajobe práce - sa už konali 5.5.2023 od 8:00 do cca 13:00 v priestoroch CVČ Trenčín. Po sčítaní všetkých bodov naša porota vyhodnotila najúspešnejších súťažiacich a určila miesta v jednotlivých kategóriách. Celkové bodové ohodnotenie súťažiacich si môžete pozrieť vo výsledkovej listine tu: vysledkova_listina_SMCH_2023.pdf (modrou farbou sú označené umiestnenia pre kategóriu do 13 rokov a zelenou je kategória do 18 rokov). Je veľká škoda, že sa hlavnej časti súťaže nemohol zúčastniť súťažiaci, ktorý mal najlepšiu písomnú prácu, ktorá bola iba 0,42 boda od plného počtu bodov! A takýto výkon sme nemohli nechať neohodnotený! Preto sme danému súťažiacemu takisto zaslali vecné ceny.

Ceny pre umiestnených súťažiacich nám srdečne zasponzorovalo SuperZoo, za čo im veľmi pekne ďakujeme! Súťažiaci si ich môžu prísť vyzdvihnúť počas celého pracovného týždňa od 7:30 do 15:30 u nás v CVČ. Najlepšie práce zverejníme na našich stránkach v priebehu tohto týždňa. Tešíme sa na budúci ročník, bolo to super dopoludnie! ;)

Ohodnotenia prác aj ich znenie si môžete pozrieť na tomto odkaze.

• Súťaž Tvorivý zápisník

• CVČ Trenčín vyhlasuje letnú súťaž pre deti druhého stupňa ZŠ, stredoškolákov i dospelých, ktorí radi kreatívne tvoria a zachytávajú svoje spomienky!

PROPOZICIE_Tvorivy_zapisnik.pdf

• DUATLON

• organizovaná outdoorová súťaž pre žiakov 5. -9. ročníka ZŠ, kde súťažnými disciplínami sú beh a jazda na bicykli. Žiaci zažijú svoj vlastný duatlon. To všetko v duchu myšlienky Fair play.

15.6.2023

Prihláška

• Súťaž Mágia života do 17.3.2023

• Centrum voľného času v Trenčíne pri príležitosti Medzinárodného dňa anglického jazyka (23.4. – úmrtie Williama Shakespeara) vyhlasuje 1. ročník dvojjazyčnej anglicko-slovenskej súťaže „Mágia života“.

Cieľom je podnietiť deti a mládež k tvorbe literárnych autorských prác v cudzom jazyku, vytvoriť podmienky pre zlepšovanie vzťahov medzi Slovákmi a inými národnosťami. Podporuje učenie sa cudzieho jazyka – či už anglického alebo slovenského. Realizovať sa môžu jednotlivci – žiaci základných škôl v príslušných kategóriách.

Termín:

Do 17.3.2023 zaslať písomné práce na sucharova@cvctn.sk

Cieľová skupina:

Žiaci od 11 do 15 rokov (II. stupeň ZŠ).

PROPOZICIE_Magia_zivota_2023.pdf

plagat_Magia_zivota_2023.pdf