• Trenčiansky festival tanca

• Nenechajte si ujsť parádnu prehliadku malých aj veľkých tanečníkov z Trenčína na jednom mieste s hlavným hosťom bubnovou show Campanou Batucadou! My sa už tešíme. :)

• TEKUTÉ ZLATO

• Tekuté zlato je jednou z častí projektu Medový deň. Počas mesiaca apríl 2024 sa ho zúčastnilo 250 detí z piatich ZŠ a z troch MŠ v trenčianskom okrese:

2.A a 2.B ZŠ Trenčianske Jastrabie, 2.A ZŠ Východná, 4.C ZŠ Bezručova, 2.A a 2.B ZŠ Sv.Andreja-Svorada  a Benedikta, 2.A SZŠ Rodinná škola, triedy MŠ Šmidkeho – Macíkovia, Včielky, Žabky, Lienky, Sovičky, B3 MŠ Šafárikova a triedy A, C MŠ Východná.

Deti si vypočuli zaujímavosti o živote včielok od včelárky p. Štraussovej, pozreli si krásne obrázky včielok, ochutnali med, vyskúšali si včelárske ochranné klobúky a vyrobili si sviečky z voskových plátov, ktoré ozdobili drevenými včielkami.

Ďakujeme všetkým za účasť a p. včelárke, že už tretí rok vysvetľuje deťom prečo sú včielky dôležité pre náš život.

ALBUM  TU

• Mimoriadna situácia

• Z dôvodu mimoriadnej situácie na ZŠ Východná, rušíme všetky krúžky, ktoré mali prebiehať v dnešný deň.

Ďakujeme za porozumenie.

• Džamal junior ocenený

• Tanečná skupina Džamal Junior, pod vedením Mirky Volníkovej, sa 20.4.2024 zúčastnila medzinárodnej súťaže orientálnych tancov - Liptov Orient Festival v Liptovskom Mikuláši. Súťažilo celkovo 250 súťažiacich v rôznych kategóriách z Poľska, Čiech a zo Slovenska. V kategórii Junior Team - Folklór sa dievčatá umiestnili na krásnom 3. mieste.

Srdečne blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov.

LOF TU