• Súťaž Hor sa do maľovania hôr!

• Do 10.3. máte možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať super ceny! Prosíme, predtým ako nám pošlete Vaše výtvory, prečítajte si pravidlá súťaže (propozíce), ktoré sú na našej stránke v sekcii PRE ŠKOLY. Práce, ktoré nespĺňajú propozície, budú vyradené zo súťaže.

• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 19.1.2023 sa v priestoroch ZŠ Východná uskutočnilo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Najlepší žiaci zo škôl v trenčianskom okrese si zmerali sily v ovládaní anglického jazyka. Úspešným riešiteľom gratulujeme a víťazom držíme palce v reprezentovaní okresu Trenčín na krajskom kole.

• Šachový krúžok

• Vzhľadom na pretrvávajúcu PN vyučujúceho sa šachový krúžok ruší až do konca jarných prázdnin. Ďakujeme za pochopenie.

• Vyhodnotenie Fotosúťaže Svetielko

• Vo fotosúťaži Svetielko sme určili iba prvé miesto patriace Miške Hollej za krásnu fotku vysvetielkovaného námestia v Krakowe, ktorej sme nachystali zápisník, niekoľko hračiek, krásne pero, loptu, kriedy, plastelínu a iné dobré veci! Prosíme, aby si v priebehu tohto alebo budúceho týždňa prišla vyzdvihnúť ceny k nám do centra v čase od 8:00 do 15:30. Gratulujeme!

• Sylvyart a Dielničky

• Tento týždeň sa krúžky Sylvyart a Dielničky pre rodičov s deťmi rušia z dôvodu PN vyučujúcej. Ďakujeme za pochopenie.

• Výtvarná súťaž Hor sa do maľovania hôr!

• Včera 11.12.2022 bol medzinárodný deň hôr a my, pri tejto príležitosti, opäť spúšťame výtvarnú súťaž Hor sa do maľovania hôr. Témou druhého ročníka je Hora, ktorá ma očarila. Neváhajte sa zapojiť! Ceny pre víťazov sú naozaj lákavé. Víťazi si odnesú 100€ poukážky na nákup v obchode MÖBELIX a vecné ceny z obchodíku Šikovnica. Pravidlá súťaže nájdete na webovej stránke v sekcii Pre školy- súťaže pre školy.Tešíme sa na vaše práce!

• Voľné miesto na Yogu

• Uvoľnili sa nám miesta na Yogu pre dospelých štvrtok 17:30-18:30. Pokiaľ máte záujem, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

• Voľné miesto klavír

• Uvoľnilo sa nám miesto na krúžok Hry na klavír v pondelok od 17.00-18.00. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky.

• Vystúpenie DSS Lavičková

• Dňa 20.12.2022 boli naše šikovné detičky pod vedením Mirky, Denisky, Romanky a Evky potešiť vianočným vystúpením seniorov v DSS na Lavičkovej.

Prichystali si pre nich rôzne tanečné choreografie, ktorými tak všetkým seniorom spríjemnili predvianočný čas a vykúzlili im úsmev na tvári.

Ďakujeme všetkým zúčastneným.

• Zbierka pre OZ Trenčiansky útulok

• Dnes sme boli osobne odovzdať materiálnu a finančnú pomoc OZ Trenčiansky útulok.

Milovníci havkáčov nám v piatok priniesli množstvo potrebných vecí, ktoré OZ určite využije: deky, plachty, uteráky, hrnce na varenie jedla, granule, cestoviny, čistiace prostriedky atď. Ten, kto neprispel hmotným darom, prispel finančným príspevkom.

Deti z krúžku Mladý chovateľ a deti zo ZŠ Veľkomoravská, ZŠ Omšenie, ZŠ Kubranská, ZŠ Tr. Jastrabie, ZŠ Hodžova, ZŠ Chocholná Velčice, ZŠ Tr, Stankovce, ktoré sa zapojili do celoročnej súťaže "O putovný pohár CVČ", vyrobili pre psíkov hračky z handričiek, ktoré sme útulku tiež odovzdali.

Ďakujeme všetkým za pomoc, Evke Suchárovej za zorganizovanie úžasnej akcie a držíme palce OZ Trenčiansky útulok, ktoré sa s láskou venuje opusteným psíkom.

• Poďakovanie

• Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli podporiť a za dobrovoľný príspevok si odniesli kúsok tvorivej duše našich CeVeČkárov. Príspevok putuje do OZ Kolotoč, z ktorého financujeme kostýmy pre tanečné krúžky, výlety,  exkurzie a mnoho iných vecí, ktoré Vám spríjemňujú voľný čas.

• CVČ na vianočných trhoch

• Príďte podporiť detí z krúžkov Sylviart, Výtvarka, Keramika pre deti a Mladý chovateľ. Pripravili pre Vás krásne výrobky z hliny, vianočné pohľadnice, ozdoby na stromček, záložky do knihy, či hračky pre mačky a psov.

Náš stánok sa nachádza hneď oproti Mestskej veže - tešíme sa na Vás od 10.00 do 19.00 hod.

• Výtvarka pre školy

• Dnes si šikovní druháci zo ZŠ Východná vytvorili takýchto krásnych vianočných kaprov. Na výchovno- vzdelávacom programe pre školy GRAFIKA si u nás vyrobili makety a vyskúšali si rovno dve výtvarné techniky- frotáž a grafiku.