• KLIKNITE NA PONUKU záujmových útvarov v šk. roku 2023/2024

• UPOZORNENIE

• 27. 9. 2022
      • Prosíme zákonných zástupcov detí a členov ZÚ CVČ, aby nám nezabúdali posielať oznámenie o bezpríznakovosti. Tlačivo nám môžu posielať cez edupage alebo v tlačenej forme priamo vedúcemu ZÚ. Ďakujeme, že ste zodpovední.

• Elektronické prihlasovanie do krúžkov je ukončené!

• 27. 9. 2022
      • Elektronické prihlasovanie do krúžkov je ukončené, ale stále je možnosť prihlásiť sa na niektoré z nich tlačenou formou. Ak by ste mali záujem prihlásiť sa do konkrétneho záujmového útvaru (ďalej len ZÚ), postup je nasledovný:

1. kontaktujte vedúceho ZÚ (kontakt nájdete na našej webovej stránke pri každom ZÚ)

2. po dohode s vedúcim ZÚ, Vám prihlášku odovzdá buď vedúci ZÚ pred začatím ZÚ, alebo si ju môžete prísť vziať počas prevádzkových hodín CVČ

Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na vás a vaše deti :)

• VZDELÁVACIE POUKAZY!

• 9. 9. 2022
      • CVČ vám bude vďačné za každý vzdelávací poukaz, ktorý nám odovzdáte do 23.9.2022.

Tí, ktorí to stihnú, budú oslobodení od poplatku za krúžky.

Ďakujeme :-)

• 21. 9. 2022
      • V utorok 27.9. a v stredu 30.9. nebudú krúžky SYLVYART a DIELNIČKY S RODIČMI zo zdravotných dôvodov.

Ďakujeme za pochopenie.

• ČO BY STE MALI VEDIEŤ O VZDELÁVACÍCH POUKAZOCH

• 13. 9. 2022
      • Každý žiak môže odovzdať vzdelávací poukaz iba jednej škole alebo školskému zariadeniu v danom školskom roku podľa vlastného výberu. Vzdelávacím poukazom získa zariadenie navyše finančný príspevok zo štátneho rozpočtu na podporu aktivít, ktoré deťom poskytuje.

Veríme, že záujmové vzdelávanie poskytované formou rôznych krúžkov v centre voľného času bude aj v tomto školskom roku vítanou formou naplnenia voľného času Vašich detí.

Poskytnutím vzdelávacieho poukazu CVČ prispejete k skvalitneniu krúžkov a navyše tí, ktorí stihnú odovzdať vzdelávací poukaz do 23.9.2022, budú oslobodení od platby za krúžky.

Ďakujeme za Vašu podporu.

• NEZABUDNITE

• 12. 9. 2022
      • Prihlášky prijímame do 15.septembra. Veľa záujmových útvarov sa nám už zaplnilo. Preto sa neváhajte prihlásiť čím skôr.

• PRI TRENČIANSKEJ BRÁNE

• 10. 9. 2022
      • Dnešné doobedie bolo plné kreativity, farieb, lepidla a nožníc :-). Centrum voľného času pripravilo pre deti kreatívne dielničky, kde si mohli vytvoriť farebnú záložku do knihy a krásnych vtáčikov na špajdličke.

Ďakujeme Sylvii Kobidovej zo SYLVYART, našej Deniske, ktorá v CVČ vedie tanečný krúžok Dancing flowers a KIC Trenčín za skvelú spoluprácu a poskytnutie priestoru na tvorenie.

• 12. 9. 2022
      • prosíme rodičov, ak nám posielate vyplnené a ofotené prihlášky s podpisom e-mailom, nie je potrebné nám ich posielať ešte raz aj v papierovej forme.

• Profil CVČ

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu