• Šikovníček

• V rámci výchovno - vzdelávacích aktivít pre MŠ, vytvorili na KERAMIKE krásne sovičky deti z MŠ Montessori. Jedna sovička krajšia, ako druhá. Šikuľkovia.

• Október - mesiac úcty k starším

• Október, ako mesiac úcty k starším si pripomenuli aj deti z keramického krúžku. Z hliny vyrobili krásne srdiečka, ktoré v utorok zaniesli do Centra sociálnych služieb na sídlisku Juh. Hoci z dôvodu pandemických opatrení nemohli odovzdať darček osobne,

odmenou im bolo nielen vrelé privítanie a poďakovanie za všetkých seniorov od zamestnancov centra, ale aj malá maškrtka

Ďakujeme a dúfame, že hlinené srdiečka svojim majiteľom pripomenú, že aj na nich niekto myslí a váži si ich starobu a múdrosť.

• Vzdelávacie poukazy

• Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporili odovzdaním vzdelávacieho poukazu.

Dnes sme desiatich z Vás vylosovali a vedúci krúžkov Vám na hodine odovzdajú malé prekvapenie.

1. Anna Mária So..... plávanie

2. Patrik Ma..... strelecký krúžok

3. Laura Jan... aikido

4. Karin Va... keramika

5. Filip Pre.... florbal

6. Veronika Hu.... ateliér

7. Adela Pav...... gymnastika

8. Kamila Pa... keramika

9. Mária Kav.... plávanie

10. Martin Do... florbal

• O putovný pohár CVČ

• Začíname 2. ročník celoročnej súťaže pre školské kluby detí. Viac informácii nájedete na  SÚŤAŽE CVČ.

Držíme palce!!!

• CVČ je v EDUPAGE

• Tento týždeň boli rozposlané mailové správy rodičom, s možnosťou vytvorenia konta CVČ.

Ak už máte vytvorené konto školy, ktorú Vaše dieťa navštevuje, do "NÁŠHO KONTA" sa prihlásite tým istým heslom.

Chceli sme Vám zjednodušiť odovzdávanie Vyhlásenia o bezpríznakovosti. Vyhlásenie stačí poslať 1x, platí na všetky krúžky, ktoré bude Vaše dieťa navštevovať počas 3 dní.

Napr. vyhlásenie poslané 11.10. - platí  11.10., 12.10. a 13.10. , ak dieťa  príde na krúžok aj 14.10. je potrebné znova poslať 14.10. potvrdenie o bezpríznakovosti.

Ďakujeme a veríme, že tento spôsob oznamovania pomôže nám všetkým.

• Keramika pre deti

• Konečne sme sa stretli. Veľmi ste nám chýbali!

Počas zatvorenia sme vynovili priestor ATELIÉRU, aby sme sa spolu cítili bezpečne a inšpiratívne. A myslím, že to funguje... krásne výtvory, hneď na prvej hodine.

• OZNAM

• Dňa 21.9.2021 o 16:00 v CVČ Trenčín, Východná 9 sa uskutoční valné zhromaždenie, na ktorom sa zvolí zástupca rodičov do Rady školského zariadenia v CVČ Trenčín.

Na valné zhromaždenie Vás srdečne pozývame.

S pozdravom,

CVČ Trenčín

• Pokyny k prevádzke CVČ od 13.9.2021

• Záujmové útvary

• budú prebiehať v CVČ od 13.9.2021 v súlade so školským semaforom MŠVVaŠ SR,
            • v prípade sprievodu dieťaťa (najviac jedna osoba) na záujmovú činnosť v CVČ odporúčame tejto osobe nezdržiavať sa v priestoroch CVČ pred, počas a po záujmovej činnosti dieťaťa,
            • členovia záujmových útvarov sa nemôžu zúčastniť záujmovej činnosti bez rúška a vyhlásenia o bezpríznakovosti, tlačivo bezpríznakovosti nájdete aj tu:

• v prípade príchodu na záujmový útvar bez vyhlásenia o bezpríznakovosti bude kontaktovaný zákonný zástupca a dieťa bude izolované v miestnosti na to určenej,
            • po príchode na záujmový útvar je pedagogický zamestnanec povinný s členmi absolvovať dezinfekciu rúk,
            • zamestnanci a návštevníci CVČ nad 15 rokov sú povinní mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Pri výskyte vírusu covid 19 v záujmovom útvare budú informovaní zákonní zástupcovia detí v danom ZÚ a ZÚ bude uzatvorený po dobu 14 dní resp. bude prebiehať dištančnou formou.

• Výška poplatkov je určená usmernením k poplatkom v CVČ na školský rok 2021/2022. Usmernenie k poplatkom nájdete tu:

• Prijímať vzdelávacie poukazy bude CVČ do 24.9.2021 do 12:00 hod.

Iná činnosť CVČ

• Všetky hromadné akcie CVČ sú možné v interiéri s maximálnym počtom účastníkov 10 osôb s povinným zoznamom účastníkov (meno + kontakt).
            • Výchovná a vzdelávacia činnosť bude prebiehať pre triedy a homogénne skupiny.