• FOTOSÚŤAŽ "SVETIELKO"

• Vianočné sviatky neboli so zimným slnovratom spojené náhodou. Počas najtemnejšieho dňa v roku je pre nás maličké svetlo nádeje ešte dôležitejšie ako inokedy. Pre mnohých toto svetlo predstavuje Ježiško, pre iných je to symbol novej šance na nový život. Čo je svetlom pre vás a prečo? Neváhajte nám poslať svoje fotky aj s popismi a menom na cvctn@cvctn.sk do 8.1.2023!

• Adventné tvorenie

• Adventné tvorenie v CVČ s OZ Kolotoč dopadlo na výbornú! 🤩🤩🤩

Deti s rodičmi si u nás v piatok vytvorili takéto krásne vence, ktoré môže zdobiť od nedele aj prvá adventná sviečka. 🕯:)

• OK OSJaL

• Dňa 10.11.2022 sa konalo v Centre voľného času Okresné kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Po písomnom teste a prednese rečníckeho prejavu súťažiacich, mala porota v zložení: Mgr. Ľubica Kršáková, Mgr. Anna Plachká a Mgr. Romana Srncová, DisArt. ťažkú úlohu. Z 15. žiakov zo základných škôl a 8-ročných gymnáziii v trenčianskom okrese udelila: 1. miesto - Repkovej Anete - ZŠ Dlhé Hony,  2. miesto - Kopeckej Bibiáne - ZŠ s MŠ Svinná a 3. miesto - Laure Marienkovej - ZŠ Kubranská.

Súťažiacim srdečne gratulujeme, ďakujeme komisii za hodnotenie a pedagógom za podporu a čas, ktoré venujú svojim žiakom.

• Oznámenie o riaditeľskom voľne 23.11.2022 (streda)

• V súlade s platným znením § 150, ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) Vám oznamujeme, že dňa 23. novembra 2022 bude CVČ zatvorené.

• K opatreniu sa pristupuje z organizačných a prevádzkových dôvodov – odstávka dodávky teplej úžitkovej vody a ústredného kúrenia z dôvodu opravy poruchy primárneho rozvodu.

• Bubnovačka 2022

• Aj tento rok sme sa zapojili do akcie ,,Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť", ktorá už 9.rok symbolicky upozorňuje na dôležitosť ochrany detí pred násilím a v spoločnosti otvára tému včasnej prevencie. Viac o tejto akcii tu https://kozmove-dobrodruzstva.sk/bubnovacka/

Videá ako naše deti ,,bubnujú" si môžete pozrieť v priloženom linku cez facebook

• Vyhodnotenie fotosúťaže Farby jesene

• Po ťažkom rozhodovaní sme určili prvé tri miesta výhercom:

1. Denisa Jancichová (fotka červeného listu)

2. Alžbeta Petrová (jesenný zámok)

3. Michaela Hollá (cesta lesom na Muránskej planine)

Prosíme, aby si v priebehu tohto týždňa prišli vyzdvihnúť ceny k nám do centra v čase od 8:00 do 15:30. Gratulujeme!

• ČARO PRÍRODY - Deň jablka

• Od októbra CVČ pripravilo pre deti z MŠ celoročný výchovno - vzdelávací program Čaro prírody. Každý mesiac sa bude niesť inou témou a október patril Dňu jablka. Deti si vypočuli zaujímavosti o jabĺčku, kde všade ho môžeme použiť, pohybom vyjadrili ako z jadierka vyrastie jabloň, pomenovali časti jablka, zistili, že jabĺčka rozlišujeme nielen podľa farby a tvaru, ale aj vône a chuti. Všetkých čakala ochutnávka 4 odrôd jabĺk a spoločná pieseň o jabĺčku.  Nakoniec si v Ateliéri vytvorili krásne masky.

Programu sa zúčastnilo 48 detí z MŠ Východná a MŠ Šafárikova.

• Oznam o krúžkoch

• Z dôvodu pretrvávajúcej PN vuyčujúcej sa krúžky Rozmarínček, Baletky, Angličtina pre deti, Yoga a Mladý chovateľ tento týždeň rušia. Ďakujeme za pochopenie.

• OZNAM !

• Dnes sa rušia krúžky BALETKY, YOGA, ANGLIČTINA pre deti od 7 rokov a KLAVÍR z dôvodu PN vyučujúcich

• Prevzatie cien súťaže Babka, dedko, ľúbime vás!

• Prosíme výhercov, ktorí sa našli vo výsledkovej listine, aby si pozreli e-mailové schránky, nakoľko sme informácie o vyhodnotení rozposielali už minulý týždeň a ozývajú sa nám jednotlivci, že si správu nenašli alebo ju našli v spame. V prípade, že ste si správu nenašli, dostavte sa prosím do CVČ do 4.11. do 15:30, aby ste si mohli cenu prevziať. Tešíme sa na vás!