• HALLOWEEN v CVČ

• Prázdninový deň sme deťom spríjemnili tvorivými halloweenskymi dielničkami. Mohli si vyrobiť tekvičky, duchov, a strašidlá z papiera, pochutnať si na gumených pavúkoch, popritom si pozrieť film so strašidlami - COCO a namaľovať si na tvár pavučinky alebo kostlivca.

A na záver nesmela chýbať fotka ako spomienka na super strávené doobedie. Boli ste úžasní. Tešíme sa na Vás na budúci HALLOWEEN.

• Babka, dedko, ľúbime vás

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Babka, dedko, ľúbime vás.

Dňa 27.10.2022 o desiatej hodine sa v priestoroch CVČ v Trenčíne uskutočnilo vyhodnotenie súťaže Babka, dedko, ľúbime vás. Súťaže sa zúčastnilo 213 súťažiacich v 8 kategóriách. Ocenených bolo 21 súťažiacich. Výsledkovú listinu súťaže nájdete nižšie. Výherné práce boli vystavené a prečítané v dome sociálnych služieb na Lavičkovej, odkiaľ nám seniori zaslali aj svoje odkazy ako odpoveď na to, že sme sa rozhodli ich takto potešiť. Tie tiež nájdete vystavené v priestoroch CVČ. Ďakujeme krásne a tešíme sa na ďalší ročník!

• POPLATKY ZA KRÚŽKY

• Prosíme rodičov, ktorí ešte nezaplatili poplatky za krúžky na I. polrok, aby tak urobili do 31.10. 2022.

Informácie o poplatkoch nájdete

• ZRUŠENIE KRÚŽKOV

• Celý týždeň zo zdravotných dôvodov nebudú krúžky, ktoré vedú Mirka Šujaková a Miloš Somorovský:

1. Výtvarka, Fresas

2. Badminton, Florbal, Futbal, Športová príprava, Stolný tenis, Strelecký

Ďakujeme za pochopenie.

• Vzdelávacie poukazy

• Z množstva vzdelávacích poukazov, ktoré ste nám odovzdali, sme vyžrebovali 10-tich, ktorí od nás dostanú balíčky s vecnými cenami.

Všetkých výhercov budeme kontaktovať mailom.

• Celoslovenská akcia ,,Bubnovačka"

• CVČ Trenčín sa opäť zapojí k celoslovenskej akcii ,,Bubnovačka- aby bolo deti lepšie počuť!", ktorá už 9 rokov symbolicky upozorňuje na dôležitosť ochrany detí pred násilím a otvára v spoločnosti tému včasnej prevencie. Pomocou aktivít a zapojením sa do výtvarnej súťaže ,,Svet bez násilia očami detí" podporíme dôležitosť témy ochrany detí pred násilím a včasnej prevencie.

#tykasamato

• Uzavretie Fotosúťaže o najvtipnejšiu fotku domáceho miláčika

• Ďakujeme SUPERZOO za spoluprácu pri organizovaní súťaže.

Po ťažkom hlasovaní sme udelili výherné miesta nasledovne:

1. miesto Kosťa s vystrašeným havkom

2. miesto Miška s lamou Dalajlamou

3. miesto Deniska s yorkshirom so "závojom"

Výhercov budeme ohľadom odovzdávania cien kontaktovať e-mailom.